טלפון להזמנות 077-5130012  פקס 077-5130018

Русский

English
סוגי התה
צור קשר
*
*

מהו התה ירוק

התה הירוק מהווה כיום בסביבות 20% מצריכת התה העולמית. הוא פופולארי בעיקר ביפן, סין, קוריאה והודו. וכן, גם במדידות בודדות בצפון אפריקה ובמזרח התיכון.

התה הירוק הוא בעל מגוון סגולות ריפוי והמחקרים מצביעים על קשר ישיר של תרומה לאורח חיים בריא, גוף מחוסן היטב מפני מחלות, והגברת תחושת החיוניות והרעננות של האדם. 

הפוליפנולים המרכיבים את התה הירוק, בעלי השפעה חזקה להקלת דלקת פרקים. מחקרים מצאו שאותם אנטי אוקסידנטים מקטינים את המועקה החמצונית בתאים, ובכך מקטינים את הסיכון ללקות במחלות לב או סוגים שונים של סרטן, כגון סרטן הוושט, הקיבה והעור. עוד מסגולותיו של התה הירוק: החלשת תסמיני מחלות כרוניות אחרות. 

התה הירוק יפה לשיפור תהליכי העיכול

הוא מהווה גורם להפחתה במשקל על ידי האצת קצב שריפת הקלוריות, בעיקר קלוריות הנובעות משומן, ומשפר את תהליך חילוף החומרים בגוף.

פקעות התה הירוק הגיעו אל המערב היישר מהתרבות הסינית. תה הפרחים מהווה מחזה מדהים ביופיו, אשר משדרג כל אירוח, משאיר פיות פעורים, ומהווה את שיחת הערב. מדובר בחוויית תה ירוק איכותית ויוצאת דופן, לכל הדעות. 

הפקעות מיוצרות באופן מלאכותי. לאחר חליטת התה (בתוך קומקום שקוף, שניתן להשגה בחברת טי שייפ), נפתח פרח מהמם, אשר משדרג את חוויית שתיית התה, ומעצים אותה. 

עלי היסמין נקטפים בעודם צעירים ומיובשים למשך זמן קצר. צורת עיבוד זו של העלים, שאינם עוברים תסיסה, משמר את המינרלים הטבעיים המצויים בו, את טעמם המתוק וצבעם הירוק המיוחד. 

התה עצמו מהווה שילוב משובח של עלי תה ירוק טריים לצד פרחי יסמין התורמים לארומה והטעם העשיר. סגולה בטוחה לבריאות וחיים יפים.